SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet objekti afarist ne Kastriot(Obiliq)
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '17
Madhësia :
700 m²
ID e produktit :
139175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet objekti afarist ne Kastriot(Obiliq) me siperfaqe prej 700m2 dhe 4.41 ari truall. Objekti ka bodrumin +katin+nenkulmin. Objekti gjindet ne rruge kryesore dhe eshte i leshuar me qira. Çmimi: 300.000 euro
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »