SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Arberi
Çmimi fillestar :
€81,000.00
Ju kurseni :
€2,000.00 (3% zbritje)
Çmimi :
€79,000.00 Çmimi rritet në €81,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
124 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
139177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Arberi me siperfaqe prej 124m2 dhe gjindet ne katin e IV. Banesa eshte ndertim i ri dhe i gatshem per banim. Çmimi: 650 euro/m2
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »