SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli per ndertim te banesave
Çmimi fillestar :
€1,000,000.00
Ju kurseni :
€80,000.00 (8% zbritje)
Çmimi :
€920,000.00 Çmimi rritet në €1,000,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Madhësia :
4000 m²
ID e produktit :
139178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli per ndertim te banesave ne Arberi me siperfaqe prej 40 ari. Trualli eshte ideal per ndertim banesor dhe ka kushtet e ndertimit te larte. Çmimi:25.000 euro/ari
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
045 824 756
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »