SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Tok ne fshatin Kalatic afer liqenit te Orllani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:22
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
18000 m²
ID e produktit :
139180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka esht ne vend shum te pershtatshem buz asfalltit infastruktur si ryma uj dhe ne rrug kryesore per Orllan vetem 2-3 km larg Liqenit .Toka e pershtatshme per banim ndertim pushimorje mirpo edhe per bujqsi-blektori-apo mjelljen e mjedreve-Borvnica majtjen e Deleve -Lopve-Bika ktu ka mundesi te investohet edhe ne Fidanishte te drurit shiqoni disa foto si shembull prej fidanishteve tjera. Ineresant per investor . Vend me ajr te paster dhe shum pitoresk qmimi shum i volitshem dhe i diskutueshum prona esht personalish private nuk ka kurfar hipoteke te interesuarit kontaktoni ne viber +417662032172 dhe +417984790
Informata rreth publikuesit
hakif.emini2
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »