SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë 2+1e mobiluar tek Ontexi
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
139192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Banesë shumë e këndshme vetëm për ndërkombëtarë tek Ontexi në lagjen Bregu Diellit në Prishtinë

97m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Kati 6│Mobiluar
▁▁
Banesa ndodhet në njërin prej objekteve më cilësore dhe më të mira për banim në lagjen Bregu Diellit, tek Ontexi.

Përfshin 97m² të shpërndarë në 1 Qëndrim ditor me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo dhe 2 Ballkona.

Ofrohet e mobiluar, me kuzhinë funksionale, mirëmbajtje të vazhdueshme të objektit, roje fizike, ujë 24h, ngrohje qëndore me Termokos, park dhe afër të gjitha komoditeteve.

Çmimi: 500 €/muaj **

**Ne çmim përfshihet kostoja për mirëmbajtje te objektit (vlerë 25 €/muaj) dhe Pakoja TV+INT (vlerë 25 €/muaj).

Sipas kërkesës ofrohet edhe vendparkimi në garazha nëntokësore për 50 €/muaj.

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »