SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese per shitje te kompleksi Toning - Mati 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
139198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Mati 1, ne rrugen kryesore, (perballe kompleksit banesor Chelsea Point). Eshte ne kuader te kompleksit banesor Hoxha dhe Pozhegu Brothers. Banesa gjendet ne katin e 3, me pozite nga lindja, ka siperfaqe prej 87m2 (dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, nje ballkon, nje banjo dhe nje hapsire ndihmese qe mund te shfrytezohe per qellime te ndryshme (makina e larjes dhe tharesja, depo, etj)). Investitori - kompania NPN "Toning", leja e ndertimore nr. 05-351-30145. Cmimi i volitshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arsim
Prishtinë
045281147
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »