SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 97m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 97m2

Shitet banesa me dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine.
Banesa eshte ne katin e 5-te.
Banesa gjendet tek sheshi ne Fushe Kosove.

Cmimi sipas marreveshjes.

Per informata shtese:
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »