SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 95m2 tek Stacioni i Vjeter afër Komunës
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:09
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
139208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa me sipërfaqe prej 95m2, kati i 5 dhe gjendet tek Stacioni i Vjetër i Autobusëve afër Komunës dhe ka këtë renditje:

- 2 Dhoma gjumi
- Sallon dhe Kuzhinë
- Banjo
- Depo
- Terracë

Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »