SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne Kalabri
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
139209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Kalabri(Emshir), objekt i Nartelit afer banesave te arabve, kati i 4, ndertesa ka ashensor, dhe sigurim 24h
Banesa posedon:
- Dhome gjumi
- Sallon dhe kuzhine
- Banjo
- Ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro ( preferohen nderkombetare)

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/ 12 4677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »