SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE TE 4 LLULLAT
Çmimi :
€42,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
139214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te "4 Llullat`. Banesa gjendet mrapa Teatrit Kombëtar

Banesa gjendet në katin e V -të me sip. 50 m2, ka 1 dhomë gjumi, qëndrim ditor, kuzhinë, banjo dhe ballkon. Banesa shitet e mobiluar si dhe është e paijsur edhe kalda elektrike për ngrohje.

Ҫmimi i banesës është 42,500.00 euro.

Kontakti:
Real Estate IMOBANIMI
Tel: 045 951358
Viber: 049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Imobanimi
Prishtinë
045 951 358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »