SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira ne Mati 1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banese ne Lagje te Spitalit afer Eulex-it, Kati i 1-rë me 67m2, mobiluar ne teresi me mobile moderne, nxemje qendrore, uje 24 parking te mjaftueshem, sigurim(roje)
Banesa posedon;
- sallon dhe kuzhine
- dhome gjumi
- koridor
- banjo
- ballkon 25m2
Qmimi 300 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/ 124 677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »