SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiet banesa 3 dhomshe 80m2 kati 1 lagja Mati 1
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
139218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (të Banesat e Bardha afër Standardit), me sipërfaqe 80m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon, me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim.


Ndërtim i Ri.
Çmimi 60.000€.+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »