SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 77m2 kati 7 lagja Spitali
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
139227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Afër Rrethit), me sipërfaqe 77m2 kati 7-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim. Me leje ndretimi, para kontrata bëhet të Noteri.


Ndërtim i Ri.
Çmimi 52.000€.+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »