SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjen Aktash
Çmimi :
€79,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
139228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen Aktash që ka 61m2 (Neto) sipas dokumentacionit të regjistruar edhe në kadaster. Banesa është në katin III – të, dhe ka: një sallon, kuzhinë të ndarë, një dhomë gjumi, një banjo, një ballon, shpajz, ngrohje qëndrore të qytetit…. Banesa është në proces të renovimit i cili pritet të përfundoj shumë shpejt dhe poashtu e renovuar në tërsi shitet! Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqën tonë....

045 774 477
038 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »