SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Breg te Diellit_240
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira kati i pare ne Breg te Diellit, mobiluar e gjitha
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 240 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/ 124 677
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045641794
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »