SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE ARBERI-TE TREGTIA^
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
139232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen, e cila gjindet tek ndertesa e kompanise 'Tregtia'. Banesa eshte e re e mobiluar, gjindet ne katin e 4 me ashebsor funksional dhe ka kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina
c.-dhoma te gjumit
d.-banjo
e.-trapezari
f.-ballkon

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667
049 452 252
045 519 555

viber +377 45 519 555

e-mail:
search-agency@live.com
o.JE..vi
Informata rreth publikuesit
Dugi
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »