SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me qera midis Sheshi ne Qender
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:18
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
139234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa per zyre ne Shesh.

Leshohet banesa per zyre ne shesh.
Banesa eshte e madhe 117 m2 dhe gjendet perball SWiss Diamond midis sheshit.
Banesa e permban ni hapesire te madhe 117m2 dhe dy dhoma te tjera dhe kuzhin te veqant.
Qmimi:850 euro pa mobilje.

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »