SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE TOKBASHQE PERBALL SH.F GJERGJ FISHTA
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
139236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 68 m2 ne katin e 4 perball shkolles Gjergj Fishta afer parkut te toukbashqes ne Prishtine .
Banesa ka kete renditje :
1. Sallon ,1 Kuzhine ,1 Shpajz 1 Ballkon 1, Koridor 1, Banjo WC dhe 1 dhome gjumi

Banesa eshte e orientuar nga Lindja dhe ka ndriqim natyral gjate gjithe dites

Dokumentacion te rregullt ( Flete poseduese , certifikate prone , kopje plani ) prone e jona qyshe nga ndertimi dhe eshte ndertim i vjeter ( 30 vite ) dhe perkthim brenda dites tek pronari i ri .

Banesa shitet e mobiluar ashtu siq edhe eshte e prezantuar ne foto me cmim 75.000 i diskutushem..

Vizitat munde te behen gjdo dite nga ora 18-30 deri ne oren 21-00 .

Per info ju lutem kontaktoni ne nr tel : 044889854 //049889854 dhe viber+37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »