SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER BANESË PËR ZYRE KATI I PARË NË QENDËR
Çmimi fillestar :
€500.00
Ju kurseni :
€85.00 (17% zbritje)
Çmimi :
€415.00 Çmimi rritet në €500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Oxhak, Parking Rrugor
ID e produktit :
139238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa në katin e parë në Qendër mbi sheshin Nëna Terezë përballë restaurant Pishat.

Banesa ka 70m2 dhe ka 3 dhoma + banjo + kuzhinë

Banesa lëshohet vetëm për zyre, po ashtu është e përshtatshme për të.

çmimi: 500 euro
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QAFA
Prishtinë
+37744768176
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »