SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shiten Banesat ne Qender te Qytetit)263/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:51
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
139240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat dhe Lokalet ne qender te qytetit. Banesat dhe Lokalet gjinden mbrapa komunes. Te gatshme per banim ne vitin 2017. Banesat kan m2 te ndryshme prej 66.33m2 , 84.12m2, 96.24m2, 120.53m2, 128.69m2. Lokalet kan m2 te ndryshme duke filluar nga 50 m2 70 m2 100 m2 etj. Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com  Email: ringa1@live.de FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjencioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »