SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten super banesa ne mati 1 skandinavia constraksion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:46
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
139268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banes te ndryshme ne mati 1 te skandinavia constraksion me dimensione te ndryshme dhe qmime te volitshme gjithashtut dhe me mundsi pagese permes raiffsen bank
Tel:049889854/044889854
Viber+37744889854Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »