SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne ulpian
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
139280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen ne lagjen ulpian kati i par banesa oshte e mobiluar ashtu si ne foto dhe ka nxemje termokosi Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besim
Prishtinë
045649932
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »