SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER SHTEPI NE SHITJE NE LAGJEN QENDRES MBRAPA BAU MARKET
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:12
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Madhësia :
350 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
139310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SUPER SHTEPI NE LAGJEN QENDRES MBRAPA BAU MARKET SHTEPIA KA 350 M2 DHE 4 ARI OBORR NE VEND SHUM TE MIR DHE QMIM SHUM TE VOLITSHEM

QMIMI 125000 EURO

TEL 049889854/044889854
VIBER+37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »