SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 63m2 kati 5 lagja Emshir
Çmimi :
€47,250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
139313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Emshir (Afër Fitores), me sipërfaqe, 63m2 kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, e gatshme për banim. Banesa ka garazh, para kontrata behët te Noteri.


Ndertim i ri.
Çmimi: 47.250€+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »