SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomeshe ne Dardani
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
41 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
139318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomeshe ne Dardani me siperfaqe prej 41m2 me dokumentacion,ndersa faktike rreth 50m2 dhe gjindet ne katin e dyte. Banesa eshte e mobiluar dhe ka qendrimin ditor,kuzhinen,dhomen e gjumit, korridorin dhe banjon. Ballkon nuk ka . Çmimi: 55.000 euro dhe pak i negociueshem!
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »