SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Dardani afer Santesë
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
139321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Dardani afer Santesë me siperfaqe prej 110m2 dhe terracen prej 40m2 dhe gjindet ne katin e VII. Banesa ka dy nivele. Ashensori punon nonstop. Çmimi: 105.000 euro
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »