SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Taslixhe
Çmimi fillestar :
€220,000.00
Ju kurseni :
€20,000.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€200,000.00 Çmimi rritet në €220,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
139325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Taslixhe me siperfaqe prej 220m2 dhe 5 ari truall. Shtepia ka 5 dhoma,sallonin e madh,2 banjo,2 terraca,garazhen e madhe etj. Shtepia ka nxemje qendrore. Çmimi: 220.000 euro
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
045 824 756
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »