SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa duplex 115m2 ne Dardani!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:29
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
139327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa duplex 115m2 ne Dardani mbi kurriz.Banesa ndodhet ne katin e pare te banimit dhe eshte komplet e renovuar.Posedon 3 dhoma gjumi,kuzhine te vecante,dhome dite,banjo,wc si dhe 2 shpajza.Banesa ka pamje ne te dy anet dhe ka ndriçim te mjaftueshemInformata:049 384 773 ose 044 249 654
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »