SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 60m2 me qira te ish "Sllovenia Sport"
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
139333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 60m2 me qira te ish "Sllovenia Sport"
Banesa eshte ne katin e peste, ka dhome dite me kuzhine, nje dhome e gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 270euro.
Na kontaktoni ne numrin: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »