SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Toukbashqe 82m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
139334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 82m2 ne Toukbashqe afër ShkollesFillore'Gjergj Fishta' Banesa ështe ne katin e parë, ka 2Dhoma dhe Sallonin ose Dhomen e Pritjes me kuzhinë e perbashket + 2 Ballkona.Banesa ka dhe Garazhën Personale. Kontakt:049-883-640 ose +44 7951 731735

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Pristina
049883640 ose +37745596558
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »