SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
44.5 m²
ID e produktit :
139339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën në lagjen Bregu i Diellit 2, te banesat e bardha, banesa gjindet në katin përdhese dhe ka ktë renditje: "1 dhomë të fjetjes, sallon+kuzhin bashkë, banjo, koridor, terasa nga lindja e diellit. Banesa është 44.5 m^2,Banesa është renovuar komplet këtë vitë.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Pristina
+38649549661
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »