SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj katin e shtepis me qira te Furra Antika te Hani i Dili
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:42
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
139361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj katin me qira te furra Antika te Hani i Dilit ngat Qendre sheshi.ju lutem shtepia leshohet vetem per vetem qift ose studente per afat te gjat .qmimi 180.Per me shume shiqoni fotot dhe na kontaktoni ne viber +37745644680 korabi
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »