SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet garsonjera ne Ulpiane
Çmimi :
€24,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:35
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
14 m²
ID e produktit :
139388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet garsonjera ne Ulpiane me siperfaqe prej 14m2 dhe gjindet ne katin e dyte. Banesa ka dhomen,korridorin dhe banjon. Çmimi: 24.000 euro dhe eshte pak i diskutueshem!
Tel.049 853 536
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
045 824 756
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »