SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne Ulpiane per zyre apo banim
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:08
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
139392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qera per zyre apo banim ne Ulpiane

Leshohet shtepia me qera ne Ulpian.
Shtepia mund te perdoret per zyre apo edhe banim.
Shtepia ka hapesir 150m2 neto dhe eshte shume e shfrytezueshme.
Shtepia eshte me dy nivele dhe ka kete renditje:
3 dhoma te medha ,
1 dhome e madhe me kuzhin,
2 terasa, njera afersisht 20m2 ,
banjo , koridor.
Shtepia posedon nxemje nga termokosi mirepo i ka te faturuara ne termokos vetem 50m2.
Qmimi:600 euro .

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 132 995
+377 (44) 77 77 90

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »