SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
139393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira prej 40m^2 ne Dragodan te Komuna e re.Banesa gjendet ne katin e 6 dhe eshte e mobiluar tersishte.Posedon nje dhome dhe kuzhine,banjo.
Nr.kontaktues 045297339
Informata rreth publikuesit
Nasim
Prishtinë
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »