SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë e Renovuar në Lagjen Ulpiana
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
139409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #SHITJE Banesë e Renovuar në Lagjen Ulpiana tek ish "Banesat e Oficerëve" në Prishtinë

67m²│2 Dhoma gjumi│1.5 Banjo│Termokos
▁▁
Banesa ndodhet në bllokun U1, hyrja 3 në katin Përdhes përballë banesave të "YU" program.

Përfshin 67m² Netto (sipas fletës poseduese). Banesa është e ndarë në 1 Sallon, 1 Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 WC dhe 2 Ballkone.

Pronësia në rregull, e renovuar në tërësi para pak viteve, ngrohje kualitative me Termokos, pamjen nga parkingu duke ofruar kështu komoditet dhe qetësi, lartësia e katit e mjaftueshme (ndër banesë ndodhen garazhat), e mobiluar dhe rast shumë i mirë për investim.

Gjithashtu, ekzistojnë dy mundësi për qasje në banesë duke e bërë të përshtatshme edhe për veprimtari tjera sikur ordinancë ose të ngjajshme.

Çmimi: 115'000 €

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »