SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 108.48 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
108.48 m²
ID e produktit :
139413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes banesen 108.48 m2 kati 9, dhom dite, kuzhina, depo, banjo - wc ndaras , koridor, 3 dhoma gjumi dhe 2 terasa.
Banesa gjidet ne Ferizaj ne objektin nderimi 1 tek viva fresh mbrapa gjykates per me shum informata 049607000Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Ferizaj
049607000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »