SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes apo nderroj Banesen e mobiluar ne Fushë Kosove
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
139434
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes apo nderroj Banesen e mobiluar ka dhome te gjumin, sallon, kuzhine, korridor, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte tersisht e mobiluar para nje viti me mobile te reja dhe kualitative, eshte e pajisur me teknike te bardhe; frigorifer, shportet elektrik Beko, makine per larjen e eneve dhe rrobave.

Banesa eshte 67m2 ne katin e 4, gjendet ne rrugen Dardania perball qerdhes se shtetit, Fushe Kosove,

BEJ NDRRIM ME NDONJE BANESE ME TRI APO ME SHUME DHOMA GJUMI NE FUSHE KOSOVE

Pres bleser serioz

cmimi 35 000 euro

Tel. 0386 49 683 507
Informata rreth publikuesit
Eddo
Prishtinë
0038649683507
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »