SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira Emshir
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
139445
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne Emshir Rruga: Ilaz kodra - Nartel kati i - II -,nen vezhgimin e kamerave 24h. Banesa është extra e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje:

– Dhome dite
- Kuzhine
– Dy Dhoma gjumi
– Banjo/wc
– Ballkon
- Shpajz

Mund të kontaktoni nga ora 08:00 - 22:00
Tel: 049 358 100
044 358 100 + viber
e-mail: agjensionbraholli@gmail.comPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
+37745690999
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »