SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qëra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Kondicioner, Oxhak
ID e produktit :
139446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Japi me qëra banesën, në qendër të Mitrovicës, me madhësi 55 metërkatror dhe e mobiluar.
Banesa ndodhet në katin përdhesë, pra është e përshtatëshme për të zhvillua edhe ndonjë veprimtari.
Me dëshirë ia japi dikujt që don të banoj për kohë më të gjatë.
Të interesuarit mund të shkruajnë në e-post apo në nr tel:
049328822
Informata rreth publikuesit
Beqir
Mölndal
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »