SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jepet me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
139449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jepet banesa (shtepija) me qira ne mitrovic ne lagjen bajr eshte ambient i qete dhe i rahatshem te interesuarit mund te kontaktojn ne numrat( 049253101 dhe 049218117 si dhe nepermjet viber )dhe eshte e pamobiluar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ramadan
Mitrovice
049253101
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »