SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banesen me qira Te hotel AFA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
139474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira perball hotel AFA te banesat e Engineringut,

Renditja:
- 1 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- Ashensor.
Banesa eshte e kompletuar me te gjitha gjerat e nevojeshm per banim!
CMIMI I VOLITSHEM
Per me shum kontaktoni +377 44 731 965
Informata rreth publikuesit
din
044 731 965
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »