SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj shtepin per zyre me qira dhe leshoj vetem Lokalet me qira ne udhekryqin e Velanis.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '17
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
139475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokalet me 1qira reth 200m2 ,dhe po ashtu leshoj edhe shtepin me qira ka parking te mjaftushem esht afer rruges kryesore te udhekryqi kryesor qe lidhet rruga per breg dielli velani dhe slloveni asport.E cilla esht 3 kate dhe esht e pershtatshme per zyre e pershtatshme per gjithqka.Per gjithqka shikoni fotot dhe kontaktoni ne viber +37745644680Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »