SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banese me qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
139490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen me qera ne zonen Bregu i Diellit, pjesa jugore afer shtepise se shendetit Nr.5. Banesa eshte tersisht e renovuar dhe e mobiluar me mobilje te reja Banesa posedon: dhome dite me kuzhine, dhome fjetje, si she nje dhome aneks e cila mund te perdoret si dhome fjetje. Banesa eshte ne lokacion shume te qete dhe afer te gjitha institucioneve te nevojshme, Eshte e kyqur me ngrohetoren e qytetit dhe ka uje gjate gjithe dites. Per klientet afategjate behet edhe negocimi i cmimit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Prishtinë
044221963
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »