SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese per shitje ne Mati 1
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
139512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banese 76m2 ne katin e trete.Banese posedon:Dy dhoma te fjetjesDhome te dites the kuzhineBanjoBallkonBanesa posedon dy lifte,private parking,nxemje qendrore (te qytetit dhe private),portier the eshte e ruajtur 24h.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dije
London, United Kingdom
049222893
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »