SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bleni Banes Pa Hipotek
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:14
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
139534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zgjidhni hapsiren e duhur per te jetuar endrren tuaj , Hig ne bashkpunim me BKT , distance me e shkurt mes endrres dhe shtepis tuaj .

Perfito edhe ti duke zgjedhur nje nga keto tipe te banesave :
Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa :73 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Sallon me kuzhine
Banesa: 81 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 85 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 87 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 105m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 119m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine


Adresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: ‪#‎Liridona‬ Mustafa
049 105 203
Informata rreth publikuesit
Liridona
Prishtinë
049 105 203
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »