SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa super e renovuar ne L.Spitalit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
139535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa super e renovuar ne Lagje te Spitalit

Leshohet banesa super e renovuar ne lagje te Spitalit.
Banesa eshte e madhe 70m2 dhe posedon:
2 dhoma gjumi,
sallon me kuzhin ,
banjo,koridor.
Banesa gjendet ne objektin lule dielli afer furres Parajsa.
Qmimi:250 euro per familjar , ndersa per studenta 300 euro.

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Rr. Deshmoret e Kombit (D1 H3 Nr.6).
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »