SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kati i shtepise me qera per studenta ne B.Diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
139536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet kati i shtepis per studenta

Leshohet kati i shtepise me qera per studenta.
Kati i shtepise eshte kati i pare dhe eshte i pershtatshem deri 5 persona me banu ne te.
Shtepia gjendet afer furres Qerimi 2 ne Breg te Diellit.
Posedon uje dhe internet 24ore.
Vetem rryma paguhet edhe qeraja.
Qmimi:200 euro.

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Rr. Deshmoret e Kombit (D1 H3 Nr.6).
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »