SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 70m2 Kati i 1 tek Rrethi në Magjistrale
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
139541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me sipërfaqe prej 70m2 në katin e 1-rë dhe gjindet tek rrethi në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë.

Banesa posedon :

-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Banjo
-Terracë

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »