SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Zyre 100m2 me qira në Pejton.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
139544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 100m2 me qira në Pejton.
Zyrja gjendet në lagjen Pejton, afër Hotel Prishtina (mbi dyqanin e apple “Molla”), është shumë e përshtatshme për shfrytëzim për zyre, ka ngrohje qëndrore me qytet “TERMOKOS” dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
3. Dhoma pune (njëra mund të shfrytëzohet si sallë)
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Depo
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »